Kui palju on väärt minu aeg?

Kuidas perega rohkem koos aega veeta?

Saime ühelt armsalt kliendilt väga liigutava tagasiside. Nimelt tõi pereisa välja, et tänu Dinee toidupakile on tema pere hakanud õhtuti rohkem aega koos veetma ning ühiselt süüa valmistama. Lihtsad retseptid ja mõõdetud kogused on muutnud kogu nende pere arvamust sellest, et kokkamine on keeruline ja aeganõudev tegevus. Need sõnad on tõesti inspireerivad ja mõtlesime oma arvamust sinuga sel teemal jagada.

Väärtus, mida Dinee pakub

Nii Eestis, kui mujal maailmas on valmistoidu tellimine muutunud üha populaarsemaks. Valmistoidu tellimine on põhjendatud kiirest elutempost. Pikad tööpäevad ja veel pikemad koju sõitmise teekonnad ei jäta aega ega tahtmist poeskäimiseks. Seisame igal õhtul ka silmitsi küsimusega Mida õhtul süüa teha? Peale selle on vaja välja mõelda, mida sul täpselt selle tegemiseks vaja osta on – seega on valmistoidu tellimine üsna tavaline lahendus.

 

 

Dinee aitab lahendada ajakulu probleemi. Sina keskendu kõige tähtsamale – oma lähedastele. Selle asemel, et osta toit juba valmiskujul, soovitame sul säästa pigem aega poeskäigu ning ideede otsimise pealt ja anname parema võimaluse peredel õhtusööki valmistada kõigi pereliikmetega koos. Ühine toidu valmistamine on lastele kindlasti õpetlik ja mõnus igapäevane ühistegevus, mida iga pere võiks koos nautida.

 

Nutikate lahenduste võimalused

Mitmed toitumisspetsialistid on kinnitanud, et kui lapsi kaasata toiduvalmistamise juurde, söövad nad palju parema meelega toite, mida nad on ise aidanud valmistada. Tulevikus teevad nad suurema tõenäosusega toiduvalikul tervislikumaid otsuseid. Tihti tehakse ju ka otsus süüa õhtuks kiirtoitu põhjusel, et puuduvad lihtsalt oskused ise midagi tervislikku valmistada. Dinee toidu kastis on portsjonitesse mõõdetud toiduained, kaasas piltidega varustatud samm-sammulise õpetusega retseptid. Portsjonitesse pakendatud toiduained on nutikas lahendus, mis pakub tervislikke valikuid, mille juures maitsvad õhtusöögid on garanteeritud. Sööma peame nagunii ja iga päev, muuda see enda kasuks ja veeda vajalikke toiminguid tehes kvaliteetaega laste ja/või kaasaga. See on kingitus lähedastele, kus saate koos aega veeta.