Dinee teenus on kallis?

Meie siiski nii ei arva. Siin on sulle 4 põhjust, miks Dinee teenuse kasutamine aitab sul oma raha paremini säästa.

Väldid emotsionaalseid oste

Tühja kõhuga kipuvad inimesed tegema emotsionaalseid oste, asetades toidukorvi asju, mida tegelikult vaja ei ole ning seetõttu kulub ka oluliselt rohkem raha. Kui poodi sisenedes puudub plaan, mida õhtuks süüa teha, on ka toidukorv igasuguseid erinevaid asju täis lootes, et sellest midagi ikka kokku tuleb. Tõenäoliselt maksab ka toidukorv oluliselt rohkem planeeritust ning mitmed toiduained jäävad kasutamata.  Ka aega kulub oluliselt rohkem (toidukorvi kokkupanemine ja järjekorras seismine).

Üleliigsed toiduained ei jää vedelema

 Tahad proovida uut ja huvitavat retsepti. Ostad vajalikud toiduained kokku: erinevad maitseained, võibolla mõned eksootilisemad kastmed kuivained jne, kuid üldjuhul pole erinevad tooteid müügil kogustes 2 või 4 inimese kohta. Ikka on asju, mis jäävad üle ning kogunevad kappidesse või külmikusse ülearusteks tekitades enamasti segadust ning ruumipuudust. Meie retseptid on kalkuleeritud portsjonitena ning saadab toorained vaid selleks toidukorraks ettenähtud kogusena. Kõik tooraine kasutatakse ära.

Võimalus, et kokkamine läheb untsu on minimaalne

 Isegi kui kokkamine pole sinu tugevaim külg, või kui tahad oma lähedasi üllatada õhtusöögiga, mida sa pole kunagi proovinud valmistada, aitab kindlasti kaasa see, et kõik kogused on sinu jaoks juba valmis kaalutud ning sinu ülesanne on need vaid vajadusel tükeldada ning pannile/ahju panna.

Mitmekülgne toitumine on meiega odavam

 Kui sinu eesmärk on muuta oma igapäevamenüü mitmekülgsemaks, on Dinee retseptid hea võimalus. Meie retseptid on koostatud eesmärgiga pakkuda mitmekülgseid toite, mida saad endale ning oma perele kõige värskemal kujul serveerida. Retseptid on koostatud selleks, et kokkamine oleks põnev ja lihtne kõigi jaoks.