Kellele teenus mõeldud on?

  • Lastega peredele, kellel on kombeks iga päev korralik õhtusöök valmistada. Dinee aitab tavapärasesse menüüsse vaheldust tuua ja pakub head võimalust lapsed söögitegemisse kaasata.

 

  • Koos elavale paarile, kes soovivad toidupoes käimise asemel ühiselt aega veeta ja koos midagi toredat ette võtta, näiteks süüa teha. Retseptid on mugavatel piltidega kaartidel, millel olevaid tegevusi saab omavahel jagada.

 

  • Üksinda elavale inimesele pakub Dinee vaheldust väljas söömisele ja hoiab ära menüü üksluiseks muutumise. Kui toitu jääb üle, saab selle kaasa pakkida järgmise päeva lõunasöögiks.

 

  • Noormeestele, kes soovivad oma pruuti kokkamisega üllatada. See pakub palju rõõmu ja lisab naiste silmis plusspunkte.

Kas ma saan tooteid ka tagastada?

Teenuse kvaliteet on meile väga tähtis. Kui sa pole oma tellimuse kvaliteediga rahul või oled saanud riknenud toote, võta meiega ühendust hiljemalt 5 päeva jooksul peale tellimuse kättesaamist. Sul on võimalik valida uue tellimuse või raha tagastamise vahel.

Kas tagastate raha igal juhul, kõigi probleemide korral?

Retseptid on koostatud põhjalikult ja varustatud lihtsate õpetustega, et igaüks saaks hakkama. Raha ei tagastata järgmistel juhtudel:

  • kui sul läheb kokkamisel midagi valesti ja selle tagajärjel muutub toit kõlbmatuks.
  • kui toiduained on riknenud valede säilitamistingimuste, käsitlemise või kohtlemise tõttu.

Probleemide korral saada meile palun kiri e-posti aadressile info@dinee.eu (lisa kindlasti ka tellimuse number). Võtame ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul.

Kui sa ei leidnud enda küsimusele siit vastust, võta meiega ühendust.

info@dinee.eu

Millist teenust Dinee pakub?

Dinee toob koju argipäevade õhtusöökideks vajalikud toiduained ja piltide ning samm-sammulise valmistamisõpetusega retseptid. Toiduained on vastavalt tellimuses esitatud sööjate arvule portsjonitesse mõõdetud. Miinimumkogus on 2 inimese portsjon.

Mis ajal kuller toidupaki minuni toob?

Transporditeenust pakuvad meie koostööpartneritest kullerfirmad Cargobus, Rohekuller ja JetExpress.

Kaupa saadame esmaspäeviti (suvisel grillimise hooajal ka neljapäeviti). Meie anname toidukraami kullerile üle keskpäeval, sinuni jõuab see ajavahemikus 15:00-20:00. Täpse kellaaja lepib kuller sinuga kokku telefonitsi.

Milliseid vahendeid õhtusöögi valmistamiseks vajan?

Piisab, kui kodus on olemas:

  • toidunõud (kausid-taldrikud, noad-kahvlid)
  • köögiinventar (potid-pannid, pliit, ahi)
  • sool, jahvatatud must pipar, toiduõli ja vesi.

Kõik muu toiduvalmistamiseks vajaliku pakime tellimusega kaasa.

Millistes piirkondades teenust osutatakse?

Töötame jõudsalt selle nimel, et Dinee teenus oleks saadaval kõigis Eesti suuremates linnades. Hetkel pakume teenust Tallinnas, Tartus ja nende lähiümbruses. Kas ka sinu kodukoht mahub teeninduspiirkonda, saad teada, kui sisestad tellimust tehes oma postiindeksi.